Ėjimo ambasadoriai

Ėjimo ambasadoriai

Gerą Ėjimą matuojame ne pagal nueitus žingsnius, o jausmą, kuris lydi grįžus. Ėjimas, kaip veikla, gali tapti žingsniu geresnės fizinės ir emocinės sveikatos link. Tai geriausiai žino LRT ėjimo ambasadoriai, kurie prisijungti prie Ėjimo kviečia ir Jus. 

Brigita Virbalytė
Sportinio ėjimo atstovė, Lietuvos čempionė, rekordininkė

„Jau daugiau nei pusę savo gyvenimo einu. Būtent ėjimas mane suformavo tokią, kokia esu – tvirtai siekiančią savo tikslo, motyvuotą, atkaklią ir niekada nepasiduodančią. Mano gyvenimo šūkis: „Pralaimėjimas tik tada vertas gėdos, kaip po jo pasiduodama“. Ėjimas – daugiau nei vien fizinė veikla – tai energijos ir motyvacijos užtaisas!“

Ramūnas Grumbinas
LRT sporto skyriaus prodiuseris

Esu įsitikinęs, kad tik judantis žmogus gali pajusti gyvenimo harmoniją. O ėjimas – pagrindinė ir esminė žmogaus galimybė pažinti pasaulį. Po erkinio encefalito ligos kurį laiką negalėjau vaikščioti. Tada supratau, kad ėjimas nėra duotybė. Ėjimas yra gyvenimo dovana, kurią turime vertinti ir ja džiaugtis.

Ignas Krupavičius
LRT televizijos laidų vedėjas, žurnalistas

Geriausiai po darbų ir nuo eterio bei žmonių pailsiu eidamas. Užsidedu kuprinę ir nesvarbu, ar tai būtų vandenyno pakrantė Portugalijoje, ar takas aplink Vilnių, leidžiuosi į kelionę. Eidamas paleidžiu mintis ir stengiuosi stebėti ir būti su aplinka, gamta. Mieste dažniau pakeliu galvą į pastatus, prie jūros gaudau horizontą, miškuose ,,maudausi". Ėjimas - puiki galimybė emociškai atsigauti ir suvokti, kad turi gyventi čia ir dabar, o tada atsiveria gyvenimo spalvos. Tik pirmyn ir tik su vėjeliu.

Lina Brazinskaitė
LRT medijų analitikė

Man ėjimas yra galvos poilsis nuo darbinių reikalų, gamtos ir įvairių vietovių pažinimas. Be to, tai puikus vaistas geresnei nuotaikai bei savijautai 😊

Tomas Rytel
LRT Administravimo ir veiklos vystymo departamento vadovas

Ilgų distancijų ėjimas – tai tam tikras nebylus dialogas su savimi, išėjimas iš komforto zonos su tikslu „pralaužti“ save ir atsiriboti nuo kylančių pagundų sustoti ir nesiekti suplanuoto tikslo. Manau, kad kiekvienas, einantis ilgas distancijas, susiduria su noru tam tikru metu mesti viską, daugiau pailsėti, bet pasiekus tikslą apima vidinė euforija nepalūžus vidury kelio, susitvarkius su savo mintimis ir kūnu. Todėl ėjimą taikau kaip tam tikrą meditaciją, tam tikrą terapiją, kuri leidžia patirti skirtingas ribas.

Austėja Serbentaitė
LRT Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyriaus projektų vadovė

Koks magiškas potyris gali būti ėjimas, supratau visai nesenai. Kai norisi pailsėti, kai reikia atsikvėpti, kai norisi tik pabūti – susirenki save ir eini. Nebūtinai su tikslu, svarbiausia – judi.

Reda Kazlaitė
LRT vidaus komunikacijos specialistė
ir laika Arija

Judėjimas yra neatsiejama mano kasdienybės dalis. Be rytinio pasivaikščiojimo ar mynimo pradėti darbus kur kas sunkiau, net nuotaika ne tokia, kokia būna po judresnio ryto. Beveik kasdien nueinu daugiau nei 11 000 žingsnių ir tai yra mano norma, ne kančia :) Dar smagiau, kai kartu lydi mylimas šuo, kuris, beje, ir yra įpročio daug vaikščioti kaltininkas.