DUK

DUK

Norite užduoti klausimą organizatoriams? Rašykite: info@ejimas.lt

 

Ar galima eiti su augintiniais?

Taip, renginyje galima dalyvauti su savo augintiniais. Tačiau būtina pasirūpinti augintinių ekskrementais, taip pat gyvūno ir aplinkinių gerove.

Ar trasa bus aptverta?

Ne, dalyviai eis neaptverta trasa, kurios nuorodas rasite viso maršruto metu ir puslapyje ejimas.lt. Renginyje privaloma laikytis Kelių eismo taisyklių.

Ką daryti, jei noriu pakeisti ar panaikinti savo registracijos duomenis?

Jei norite pakeisti savo registracijos duomenis, kreipkitės į mus el. paštu info@ejimas.lt. Atminkite, kad keisti registracijos duomenis leidžiama ne vėliau nei iki Nuostatuose nurodyto termino.

Kodėl svarbu taisyklingai užpildyti registracijos formą?

Užsiregistravę dalyviai gaus vardinius startinius numerius, kuriuose bus matyti ir dalyvio vardas bei pavardė. Taip pat svarbu vienodai ir taisyklingai užrašyti komandos pavadinimą.

Ar bus matuojamas trasos įveikimo laikas?

Trasos įveikimo laikas matuojamas nebus.

Ar trasos pritaikytos judėjimui su ratukais?

5 km trasa pritaikyta judėjimui su ratukais. 10 km trasa pritaikyta judėjimui su ratukais, išskyrus nusileidimą laiptais į Neries pakrantę prie Mindaugo tilto. Jo išvengti galima pasirinkus tolėliau esantį nuvažiavimą į pakrantę. 25 km trasa nepritaikyta judėjimui su ratukais.

Kas gali eiti 5 km, 10 km ir 25 km trasose?

5 km trasa rekomenduojama pradedantiesiems ėjikams, taip pat šeimoms su vaikais, neįgaliesiems, senyvo amžiaus žmonėms. 10 km trasa rekomenduojama mėgstantiems laisvalaikiu pasivaikščioti ir turintiems minimalų fizinį pasirengimą. 25 km trasa skirta iššūkius mėgstantiems ėjikams, jau dalyvavusiems ilgo nuotolio žygiuose ar tokiam besiruošiantiems. Maršrutas išsiskiria sudėtingesniu reljefu.

Kaip tinkamai pasiruošti ėjimui?

Svarbiausia – tinkama avalynė, patogi apranga ir vanduo. Nerizikuokite avėti naujais ar proginiais bateliais, rinkitės tik patogią ir patikrintą avalynę bei rūbus.

Ką daryti atsitikus nelaimei?

Jei sveikatai ar gyvybei negresia pavojus ir skubi pagalba nėra būtina, galite skambinti 8 685 05621.

Ar Ėjime reikalingas Galimybių pasas?

Taip, renginyje dalyvauja su Galimybių pasu ar kitu galiojančiu dokumentu. Jis pateikiamas atsiimant starto numerį.

Kada bus paskelbtos trasos?

ĖJIMO trasos bus paskelbtos renginio dieną pagrindiniame www.ejimas.lt puslapyje. ĖJIMO trasas galėsite atsisiųsti į savo mobiliųjų telefoną ir sekti trasą viso ėjimo metu.

Ar dalyviams bus tiekiamas vanduo?

ĖJIME atsisakome vienkartinių vandens buteliukų. Dalyvių prašome iš namų atsinešti savo gertuves. Jas pasipildyti bus galima miesto vandens gertuvėse.

Ar dalyviai gaus maitinimą?

ĖJIMO draugai vaišins dalyvius įvairiais užkandžiais, tačiau atskiras maitinimas nėra numatytas.