Pramogos

Pramogos

Visų dalyvių ĖJIMO miestelyje ir poilsio stotelėse lauks smagios veiklos! Pažiūrėkite, kas Jūsų laukė rugsėjo 25 d.: 

ĖJIMO dalyvius iš starto išlydės ir finiše pasitiks @radiocentras duetas Simas ir Gabrielė! Palikdami ĖJIMO miestelį, nepamirškite jiems pamojuoti! O jei ausyse pritrūks garsų, atsisiųskite mobiliąją programėlę ir klausykitės RC net ir ĖJIMO trasoje!
Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinika kviečia į savo palapinę, kurioje galėsite sužinoti savo kraujospūdį, kūno masės sudėtį ar net numalšinti naujai atsiradusius ar įsisenėjusius skausmus. Taip pat sužinosite kaip pasirinkti sveiką fizinį krūvį nepakenkiant sveikatai, o jei turite padidintą kraujospūdį ar kitų lėtinių susirgimų, konsultacijos metu sužinosite kaip sportuodami galite sau padėti geriau kontroliuoti ligą. Čia patirtimi ir žiniomis dalinasi patyrę kineziterapeutai ir gydytojai!
Alfa steps kineziterapeutų komanda dalinsis praktiniais patarimais apie ėjimą, drauge su dalyviais įveiks linksmus iššūkius ir užduotis, kad ėjimas taptų smagesnis ir dar labiau naudingas!
SKANOVĖ renginio dalyvius kviečia sušilti mėgaujantis natūralia trintų vaisių ir uogų arbata. Šiuo metu Skanovė gamina net 13 rūšių arbatas, tačiau labiau mėgstantiems šaltus gėrimus, pasiūlys paragauti mangų, kivių, ananasų, aviečių trintus kokteilius (smučius)!
Balansuoti ant juostos gali kiekvienas. Net jei iš pradžių pasirodys, kad neįmanoma reikia grįžti dar ir dar, kol nustebsite žmogaus kūno gebėjimu prisitaikyti prie naujų iššūkių! ĖJIMO miestelyje Slackline Lietuva kvies išbandyti ėjimą juostą bei dovanos įspūdingą pasirodymą!
Nepraeikite pro Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos palapinę, kur būsite supažindinti su Lietuvos kariuomene, tarnybos kariuomenėje būdais, naudojama ginkluote bei galėsite pabendrauti su kariais, kurie atsakys į visus Jums rūpimus klausimus apie Lietuvos kariuomenę
Ar sunku vaikščioti ant kojūkų? Išmėginkite patys! Viso renginio metu Vilniaus kojūkininkai ne tik žavės mus savo ūgiu, bet ir pamokys šio ėjimo meno subtilybių!
Svarbu tobulinti ne tik kūną, bet ir protą! ĖJIMO miestelyje dalyvių lauks milžiniški šachmatai, tad vienu metu teks ir galvą pasukti, ir raumenis pamiklinti!
Seimo palapinėje bus rengiama Seimo viktorina Lietuvos istorijos ir parlamentarizmo temomis. Kiekvienas viktorinos dalyvis bus pradžiugintas simboliniais Seimo suvenyrais. Seimo kiemelyje vėl bus įrengta poilsio erdvė, eksponuojama Seimo kanceliarijos parengta paroda „PRISIEKĘ NESITRAUKTI: Lietuvos laikysena 1991 m. sovietų agresijos akivaizdoje“.
Patys energingiausi mažieji galės smagiai dūkti vaikų erdvėje, kurioje jų lauks kliūčių ruožas!
Patirk, atrask ir išbandyk – tokiu šūkiu vadovaujasi jaunimo asociacija „Patirk“!  Patyrimine edukacija užsiimanti organizacija su kiekvienu norinčiu mielai pasidalins šaudymo iš lanko ir ugnies įžiebimo paslaptimis!
Startwalking.lt komanda yra kokybiško gyvenimo entuziastai, stilingi ir jaunatviški. Siūlo šiaurietiškąjį ėjimą kaip fizinio aktyvumo formą ir kviečia Išbandyti šiaurietiškąjį ėjimą: pajusti šiaurietiškojo ėjimo naudą ir gyventi sveikesnį bei produktyvesnį gyvenimą.
Eikite renginyje didžiuodamiesi savimi ir Vyčio genu! Mūsų palapinėje turėsite galimybę įsigyti unikalios aukštos kokybės atributikos su VYČIU bei oficialios DAKAR atributikos. Marškinėliai, džemperiai, liemenės, striukės, kepuraitės, net žygių kuprinės ir daug kitų aksesuarų. Visa tai jums – dalyvės, dalyviai ir mažieji Vyčio ambasadoriai!
Sustokite ir pailsėkite AUGA poilsio stotelėje ir pasivaišinkite skaniomis bei maistingomis košėmis ir sriubomis! Poilsio stotelę rasite 10 ir 25 km trasose.
Ortopedijos srities ekspertai Pes planus nemokamai atliks statinį eisenos tyrimą bei konsultuos su ortopedija susijusiais klausimais. Be to, einančius 10 km pusiaukelėje pasitiks Pėdų atpalaidavimo stotelė! Judėkime į priekį drauge!
Ar kada kopėte į kalną? Pajuskite euforiją užkopę į milžinišką pripučiamą viršukalnę!
Trumpam sustokite ir išlaisvinkite savo kūrybiškumą! Lai jūsų mažasis kūrėjas prisideda prie spalvotos alėjos kūrimo.
Vilniečių jaunuolių grupė, susibūrusi iš meilės muzikai. Mus vienija bendras jausmas, kurį jaučiame grodami, ir kuriuo norime dalintis su visais. Čia gimsta energija, dėl kurios tiesiog norisi judėti ir dainuoti! Nuo džiazo, funk’o, iki roko ir klasikinių, visiems žinomų pop muzikos dainų – kiekvienas ras sau tai, kas tikrai nepaliks abejingo nė vieno!
Išmėginkite savo taiklumą skardinmūšyje ar golfo kopėtėlėse. Atsipalaiduokite pūsdami muilo burbulus ir nustebkite pamatę, kokį balioną jums išlankstys renginio draugai!